Yaratıcı Reklam - Agon Vision

Vision
İçeriğe git

Yaratıcı Reklam

Yaratıcı Reklam Kreasyon
Yaratıcı Reklam, prodüksiyon ve Kreasyon Çalışmaları

İletişim çalışmalarının başarıya ulaşması için her türlü mecrada planlı olarak reklam faaliyetleri ile PR faaliyetlerinin desteklenmesi gerekir.

Bu mecralarda oluşturulması planlanan çeşitli prodüksiyon, web sitesi, dijital reklamlar, basın-yayın reklamları, TV reklamları veya outdoor çalışmaları planlanan İletişim Stratejisi dahilinde şirketimiz tarafından organize edilir ve yönetilir.

Kendi çalışma arkadaşlarımız, çözüm ortaklarımız veya birlikte karar vererek çalışmayı düşünebileceğimiz her türlü kurumsal veya bireysel profesyoneller ile birlikte koordineli olarak iletişim çalışmalarımızın en başarılı hale gelmesi için çaba sarf ederiz.
Çekim ve Film Prodüksiyon
Fotoğraf Çekim ve Film Hizmetlerimiz

Görsel Sanatlar konusunda uzman bir çözüm ortağı kadromuz bulunmaktadır. Kendi çalışma arkadaşlarımızın yaptığı çekimler bir yana tanıtım filmi, reklam filmi, drone çekimleri, moda ve sanatsal çekimlerin hepsi başarılı ve kendisini kanıtlamış kişilerle oluşturduğumuz ekipler sayesinde yapılır.

Prodüksiyon keyif aldığımız ve iyi olmak için çok çalıştığımız özel bir alandır.
Grafik Sanatlar Grafik Ajans Sanatları
Çizim, Grafik veya Animasyon Çalışmaları ve Sanatları

Çok kabiliyetli genç ve deneyimli arkadaşlarımız ile her türlü grafik ve dizayn çalışmaları yapabiliriz. Bu işleri dergi, gazete, afiş ve katalog gibi basılı yayınlar için yapabildiğimiz gibi, web sitesi, sosyal medya ve dijital ortam reklamları için de yapabiliriz.

Grafik ve Animasyon bir iletişim sürecinde mutlaka oluşturulması gereken destek reklamlarının temelidir. Bu temelin değerini bilerek arkadaşlarımızı koordine etmek ve bütünsellik ilkelerini korumak bizim için önceliklidir.
19 Mayıs Mah. Turaboğlu Sok.
No:4 D:2 Hamdiye Yazgan İş Mer.
34736 Kozyatağı Kadıköy İSTANBUL
Copyright © AGON
Tüm Hakları Saklıdır 2010 - 2023
Vision
İçeriğe dön